PRACOWNIA DZIEWCZYN

Daria Bladziak, Blaski z Polski: O świecach sojowych i biznesie w otoczeniu rodziny i przyjaciół

July 1, 2021

Finał III sezonu! Dowiozłam kolejne 10 odcinków - szok i wielka radość! W zakończeniu sezonu pomogła mi, z wielką serdecznością, Daria Bladziak, założycielka manufaktury świec sojowych - Blaski z Polski. Wraz z Darią zapraszam do wysłuchania bardzo ciepłej i szczerej rozmowy o małym (a może wielkim?) biznesie stworzonym w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Daria Bladziak pochodzi z Janowca Wielkopolskiego, ukończyła liceum ogólnokształcące, studiowała dziennikarstwo i politologię, ale kierunki te porzuciła. Dlaczego? Odpowiada w trakcie naszej rozmowy. Daria nie wyklucza jednak, że może kiedyś pójdzie do technikum i otworzy warsztat mechaniki samochodowej, tym samym składając hołd swojej pasji do majsterkowania.

Tymczasem otworzyła produkcję Blasków. W rozmowie Daria opowiada jak się “kręci” Blaski, dlaczego jej świece sojowe są ekologiczne i na co konsumentki i konsumenci produktów stworzonych z troską o środowisko, zwierzęta i ludzi powinny_i zwracać uwagę.

Daria opowiada też o doświadczeniu pracy w fabryce ciastek w Holandii, dlaczego na weselu porwałaby marynarkę wujka do awaryjnego skrócenia rękawów i co sprawia, że własna firma daje jej tyle satysfakcji.

Poza tym rozmawiamy o pomocy rodziny i przyjaciół przy tworzeniu otoczki wokół Blasków, dlaczego warto prosić o wsparcie i gdzie można go szukać a także czym dzisiaj jest dla Darii sukces.

Polecenie Darii do Kanonu Lektur Pracowni Dziewczyn:

Książka: “Krok po kroku. Z Ziemi Ognistej na Alaskę” - Michał Woroch

*

Strona i sklep Blaski z Polski: www.blaskizpolski.pl

Blaski na Fb i IG: @blaski_z_polski

Więcej informacji o targach w Sopocie, na których można spotkać Darię: https://imprezy.trojmiasto.pl/Opera-Uzdrowisko-Zrelaksuj-sie-w-operze-lesnej-imp508061.html

Ankieta Pracowni Dziewczyn: https://3k6ijfkt1p4.typeform.com/to/NzgqnGEW

Instagram Pracowni Dziewczyn @pracowniadziewczynpod

Kontakt: pracowniadziewczynpodcast@gmail.com

Podbean App

Play this podcast on Podbean App